ODBIERZ DODATKOWE PIENIĄDZE

ZA SZKODĘ Z OC

  • Wysoka dopłata
  • Szybki przelew
  • Bezpłatna weryfikacja
  • Proste formalności

ZOSTAW KONTAKT

Klikając przycisk „Wyślij zgłoszenie” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez administratora danych Kupię Szkodę sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (ul. Szwedzka 4/3, 85-158 Bydgoszcz), KRS: 0000822826, NIP: 9532774184, REGON: 385270853, w celu niezbędnym do nawiązania ze mną kontaktu, analizy przedstawionej przeze mnie sprawy i ewentualnego zawarcia umowy w oparciu o moje zainteresowanie ofertą.

Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne. Nie jestem zobowiązany do ich podania. Niepodanie danych spowoduje, że administrator nie będzie mógł się ze mną skontaktować i poznać szczegółów sprawy. Odbiorcami danych mogą być wyłącznie podmioty uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące przy obsłudze formularza (m.in. podmiot obsługujący stronę internetową i pocztę mailową). Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. W kwestiach związanych z danymi osobowymi będę się kontaktować z administratorem (mail: kupie@szkode.pl, tel. 500 411 100).